Vyzkoušejte podzimní balíček produktů pro zdraví a krásu

Vyzkoušejte podzimní balíček produktů pro zdraví a krásu

10 listopadu, 2021 0 Od Redakce

Podzim je obdobím, kdy je potřeba doplnit vitamíny a minerály, protože teploty jsou stále chladnější, což představuje zátěž pro lidský organismus. Pomoci mohou pečlivě vybrané produkty v promyšleném podzimním balíčku. Co všechno takový balíček obsahuje a jaké pozitivní účinky dané doplňky stravy nabízí? To se dozvíte v tomto článku.

Jaké produkty najdete v podzimním balíčku

Když se podíváte na podzimní balíček od výrobce Naturvita, zjistíte, že obsahuje v zásadě všechny důležité produkty pro toto náročné období. Najdete zde Biosil Plus pro zdravé vlasy, pokožku a nehty. Nesmí chybět ani přípravek Extra C pro doplnění důležitého vitamínu C na podporu imunitního systému. Jako prevence únavy a podzimních depresí funguje v tomto balíčku doplněk stravy Hořčík + B6. Na snížení míry vyčerpání a podporu imunity působí také kyselina listová či důležitý komplex vitamínu K2 a D3. Na závěr je součástí balíčku také vápník, jehož úloha v organismu je mnohem komplikovanější než pouze udržování pevnosti kostí.

Na co si dát na podzim zvláštní pozor?

Během podzimních měsíců je dobré zaměřit se na zdravou stravu, dostatečný příjem tekutin a snahu o pravidelný pohyb. Cílem je podpořit tvorbu hormonů dobré nálady a pomoci organismu vyrovnat se s tímto složitým obdobím, kdy se dny krátí a počasí není vůbec pěkné. Doplnění potřebných minerálů a vitamínů podpoří dostatečný příjem jednotlivých látek, když jich ve stravě není dostatek.

Nakupujte doplňky stravy na internetové lékárně

Pro silnou imunitu, duševní pohodu a krásné vlasy či nehty nemusíte nikam chodit. Stačí si příslušné doplňky stravy, které vám s tím pomohou, objednat na specializované internetové lékárně na Gigalekarna.cz. Veškeré nabízené produkty jsou kvalitní a k dispozici jsou také varianty s veganským složením. Následně si pohlídejte pravidelné užívání a výsledky by se měly dostavit.