Chcete začít cvičit? Víme, kde získáte vedení i spoustu kamarádů

Chcete začít cvičit? Víme, kde získáte vedení i spoustu kamarádů

14 května, 2024 0 Od admin

Každý z nás si uvědomuje, že cvičení je cestou k lepšímu zdraví, pomalejšímu stárnutí, vyšší imunitě, většímu sebevědomí i dalším benefitům. Chcete se k němu konečně dokopat i vy? V tom případě víme, kam musíte začít chodit!

Skupinové lekce pro každého

Ačkoliv se to tak možná může zdát, ležení pod činkou ve fitku opravdu není jediný způsob, jak si dopřát pořádnou fyzičku. Ba právě naopak. V dnešní době si můžete vybrat z desítek a desítek zábavných skupinových lekcí.

Oblíbenou volbou je třeba kondiční box Ostrava, který provozují zkušení trenéři z FitPARK. Na tento druh cvičení chodí muži i ženy mladšího, středního i vyššího věku. Začátečníci i ostřílení sportovci.

Kondiční box vážně není o jakémsi bušení do pytle a zápasech v ringu. Jedná se primárně o šikovný a inteligentně sestavený kruháč, který je doplněný o údery do pytle. Díky tomu zvýšíte svou výdrž, sílu, obratnost a zároveň se vymlátíte ze stresu. Zkrátka a dobře – ideální řešení pro průměrného člověka s rodinou.

Ohromné fitness centrum s řadou služeb

Spousta z vás určitě očekává opravdu osobitý přístup, vedení od zkušených trenérů, případně i pomoc s jídelníčkem, motivací a dalšími oblastmi. To vše vám již zmíněné fitko v Ostravě nabízí, a nejen to.

Stačí se podívat na webové stránky fitness centrum Ostrava. Ihned se dozvíte, že celý areál disponuje 2 200 metry čtverečními plochy. Každý den probíhá spousta různých skupinových i individuálních lekcí zaměřených na desítky sportů – fitbox, jóga, vzpírání, kruháč, pilates, grappling, mobility upgrade a další formy cvičení pro mladé i starší jedince.

Lekce probíhají od pondělí do neděle, a to v ranních, dopoledních, odpoledních i večerních hodinách. Opravdu tedy nemůžete říct, že „nemáte zrovna čas“.