Venušiny kuličky pro zdraví i erotické potěšení

Venušiny kuličky pro zdraví i erotické potěšení

27 července, 2021 0 Od Redakce

Venušiny kuličky jsou opravdu sofistikovanou erotickou pomůckou. A starou jako lidstvo samo. Jakousi obdobu této hračky svého času dokonce používala královna Kleopatra. A vy ji můžete následovat. Byť uznáváme, že mezi kuličkami starými několik tisíciletí a těmi současnými chytrými je diametrální rozdíl.
Hlavní předností venušiných kuliček je jejich multifunkčnost. Jsou pomůckou nejenom erotickou, ale také zdravotní. Vedle toho, že přinášejí fyzické potěšení, také posilují svaly pánevního dna. Ty má oslabené v podstatě každá žena, která kdy na svět přivedla dítě. Vezměme to ale popořádku.

Dejte obyčejné procházce nový náboj

Nejprve se pojďme věnovat čistému fyzickému potěšení, které venušiny kuličky po zavedení do vagíny přinášejí. To vyvolá malá venušina kulička, která rozvibruje stěny té větší a následně rozdráždí stěny děložního svalstva. I z toho důvodu kuličky zintenzivňují sexuální prožitek při sexu v páru. Své místo ale mají i v autoerotice. Se zavedenými venušinými kuličkami můžete chodit na procházky i běhat. Stát ve frontě v obchodě i v přeplněné tramvaji. Věřte, že vám bude naprosto jedno, jak dlouho v ní uvíznete v dopravní zácpě. Je ale možné, že vás prozradí blažený úsměv, který bude zdobit vaši tvář.

Posilujte svalstvo pánevního dna

Další funkce venušiných kuliček je čistě zdravotní. Jak jsme již zmínili, s venušinými kuličkami je možno efektivně posilovat svaly pánevního dna. Nejlepších výsledků dosáhnete, budete-li se zavedenými kuličkami provádět tzv. Kegelovy cviky. Ty jsou založené na aktivním zatínání a povolováním svalstva pánevního dna. Pokud nevíte, kde přesně se nachází, zkuste si navodit pocit, kdy zadržujete moč. V ten okamžik aktivujete svaly pánevního dna. A přesně s těmito svaly budete pracovat i při cvičení Kegelových cviků. Na dvě vteřiny je zatnete a na dalších deset uvolníte. A dobu jejich zatínání postupně budete prodlužovat. Zvládnete je mít zatnuté po dobu deseti vteřin? Toto cvičení se zavedenými kuličkami provádějte každý večer před spaním a výsledky v podobě posíleného svalstva pánevního dna následovaného pevnějším břichem a intenzívnějšími prožitky při sexu na sebe nenechají dlouho čekat.

Jaké venušiny kuličky zvolit?

Například sexshop Sexio ve své nabídce má kuličky různých tvarů, velikostí, barev, materiálů, vlastností i hmotností. V nabídce jsou i velmi účinné poševní činky. Pokud s touto pomůckou ovšem začínáte, doporučujeme vám vyzkoušet klasické venušiny kuličky. Ty na tomto e-shopu, který si vysloužil označení nejdiskrétnější e-shop v ČR, pořídíte za cenu oběda v restauraci (225 Kč). Na opačné straně cenového spektra jsou tzv. chytré venušiny kuličky s aplikací do mobilního telefonu. Ta data o vašem cvičení sbírá a pokud na “trénink” zapomenete, tak se vám připomene. Jaký model zvolíte?