Komplexní účinky kotvičníku zemního pomohou zmírnit příznaky celé řady onemocnění

Komplexní účinky kotvičníku zemního pomohou zmírnit příznaky celé řady onemocnění

Tato poměrně nenápadná rostlina s drobnými žlutými kvítky, kterou lze spatřit růst i v našich končinách převážně v okolí vodních toků a rybníků, má na lidský organismus tolik pozitivních účinků, že se až ptáte, kde se to v tak malé rostlině bere. Kromě známého afrodiziakálního vlivu na obě pohlaví a zvyšování hladiny testosteronu a estrogenu totiž dokáže také podpořit vylučovací soustavu a přispět k léčbě jejích zánětů a chronických onemocnění.

Jedna rostlina a nekonečné množství možností

Kotvičník zemní má velmi silné diuretické účinky. To znamená, že propláchne váš močový měchýř tak, že bakterie nebudou mít vůbec šanci se v něm usadit. Kromě toho pomůže zmírnit i případný zánět, a jestliže už trpíte močovými kameny, dokáže pomoci s jejich rychlejším rozpouštěním. Kotvičník působí také pozitivně na trávicí soustavu a dokáže ovlivnit sekreci žaludečních šťáv. S lepším trávením souvisí také duševní pohoda, kterou vám kotvičník navodí, ať se budete bránit či ne. Hledáte-li totiž způsob jak vyzrát na depresi, patří užívání tablet či prášku z kotvičníku zemního k tomu nejsnazšímu, co můžete pro svoji pohodu udělat. Kromě zatočení s depresí vám kotvičník navodí také příjemný spánek a zbaví vás úzkostí. Máte-li rádi kombinace znásobující účinek, můžete vyzkoušet, jak na vás bude působit směs kotvičníku a macy peruánské, která je zaměřena především na podávání lepších sportovních výkonů a zvýšení chuti na sex. Především ale vaše tělo dokonale zregeneruje a vám vrátí sebevědomí.

Na co byste si měli při užívání kotvičníku dát pozor?

Zejména na správné dávkování. Nebudete-li překračovat doporučené denní množství tohoto zázračného elixíru, nic vám nehrozí. Obavy z nepříznivých účinků můžete zažehnat, i když to trochu přeženete. Maximálně vás mohou krátkodobě potrápit střevní nebo žaludeční komplikace. Budete-li ale dávky kotvičníku neúměrně zvyšovat, mohou se u žen začít postupně projevovat mužské rysy a muži zase mohou pozorovat extrémní nárůst svalů, který se zdravým vzhledem už nebude mít nic společného. Úplně vyhnout by se pak kotvičníku měli těhotné a kojící ženy. Ty budou mít dost času na jeho užívání po skončení nejkrásnějšího životního období.

admin

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nepřehlédněte x